Firmast

Oleme 2009. aasta augustis loodud koolitus- ja tööõigusabi ettevõte. Meie eesmärgiks on aidata nii füüsilistel kui ka juriidilistel isikutel leida lahendused tööõiguse probleemidele.

Pakume nii individuaalseid kui ka ümarlaua konsultatsioone tööõiguslikel teemadel koostöös praktikutega. Aitame vormistada ja korrastada dokumente, töölepinguid, töökorraldusreegleid ning töövaidluskomisjoni avaldusi.

Koolitusi pakume tööotsiajtele ja ka tööalaseid täiendkoolitusi. Vastavalt tellija soovidele paneme erinevatest moodulitest kokku personaalseid koolitusprogramme. Lõuna-Eesti piires tuleme ka kohale asutustesse. Oleme paindlikud hinnakujunduses.

Leoski Koolitus on Eesti Töötukassa koolituskaardi partner olnud juba aastaid. Tööotsijatel on võimalus meie koolitustel osaleda koolituskaardi alusel. Kõik koolitused on lisatud Töötukassa iseteenindusportaali. Lisainfot saab küsida konsultandilt. Töötukassa autasustas meid 2015 aasta parima koostööpartneri tiitliga: “Leoski Koolitus (Leoski Tööõigusabi OÜ) on olnud meie hea partner juba aastaid, korraldanud nii koolitusi kui ka tööklubi meie klientidele. Mitmed tööotsijad on saanud Leoski Koolituses tööpraktikat ning mitmed neist on ka sinna tööle võetud. Koolitaja, lektorid ja juhendajad on alati positiivse suhtumisega. Nad näevad ja leiavad lahendusi ja võimalusi. Tööalase motivatsiooni koolituse ja tööklubi osalejate tagasiside on olnud väga hea, kliendid tunnevad innustust ja soovi edasi tegutseda. Koolitaja on paindlik ja valmis ka individuaalseid lahendusi otsima ja pakkuma. Väga eriline lugu jääb 2015. aasta kevadesse, kus koolitaja oli kohe valmis eestkostel oleva noormehe ema tasuta ettevõtluskoolitusele võtma ja andma tunnistused mõlemale, kuigi tasumine koolituse osas käis vaid noormehe eest. Ühtlasi sai sellest noormehest meie praktika esimene eestkostetav ettevõtlustoetuse taotleja ja saaja.”

Alates 2016. aasta septembrist pakume kogemusnõustamise teenust.

MISSIOON: Süsteemselt arendada Lõuna-Eesti töökultuuri ning värskendada inimeste mõttemaailma kvaliteetsete koolituste abil.
VISIOON: Olla juhtiv ettevõte Tartus ja Lõuna-Eestis, kes pakub kõrgtasemelist täiskasvanute koolitust ning olla aastaks 2018 ettevõtete ja ühiskonnaarengu suurtoetaja.
TUNNUSTATUD: Edukas Eesti Ettevõte 2013, krediidireiting A
Leoski Tööõigusabi OÜ on ETKA Andras liige.
2013_est_a
LAUREAADID:
  • Tartumaa aasta koolitaja 2017
  • Eesti Töötukassa aasta koostööpartner 2015
  • Tartumaa aasta koolitussõbralikem organisatsioon 2011
Nominatsioonid:
  • Eesti “Aasta koolitussõbralik organisatsioon 2011” nominent
  • SA Tartu Ärinõuandla korraldatud Tartu LV konkursi “Parim ettevõtja 2010” nominent

HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUMI VÄLJASTATUD KOOLITUSLOAD:

7119HTM (kehtiv kuni 31.07.2018)
“Ettevõtlus”
“Ajajuhtimine”
“Abiks tööotsijale/motivatsioon”
“Asjaajamine büroos”
“Dokumendihaldus”
“Müüja koolitus. Klienditeenindus”
“Töölepingu seadus”
“Töötervishoid ja tööohutus”

6400HTM (kehtiv kuni 30.09.2016)
“Sekretär-juhiabi koolitus”
“Personalitöö”
“Raamatupidamise algkursus”

6357HTM (kehtiv kuni 31.08.2016)
“Andragoogika”

6132HTM (kehtiv kuni 31.01.2015)
“Ärietikett”

5626HTM (31.10.2013)
“Töölepingu seadus-paindlik kaitstus”
“Abiks tööotsijale”
“Asjaajamine ja dokumendihaldus”
“Töötajate juhtimine, juhendamine ja motiveerimine”
“Klienditeenindus. Konfliktne klient”

Meeldivate kohtumisteni!

Advertisements